Sosyal Ağlarda Biz :

Sosyal Sorumluluk

Sosyal Sorumluk

Ülkemizde insanların birçok alanda farklı ihtiyaçları vardır. Eğitim ihtiyaçları, bunların en başında yer almaktadır. Maalesef birçok kişi, maddi imkânsızlıklardan dolayı istediği eğitime ulaşamamaktadır. Hızlı okuma gibi alternatif eğitim modelleri, ana eğitim ihtiyacının dışında kalmaktadır.

Online Hızlı Okuma, ticari hedeflerinin dışında da ihtiyacı olan bireylere online hızlı okuma eğitimlerini ulaştırmaya çalışmaktadır.

Şehit Ailelerine Online Hızlı Okuma Ücretsiz

Vatanımız için hayatını feda etmiş bu mukaddes insanların emeklerinin karşılığı hiçbir şekilde ödenemez. Ülkemizde birçok firmanın başlattığı bu kampanyada bizler de varız. İletişim bilgilerimiz üzerinden bize ulaşan tüm şehit ve gazi ailelerine Online Hızlı Okuma platformunun kullanımı ücretsizdir.

Engelli Vatandaşlarımıza %50 İndirim

Engelli vatandaşlarımız için birçok sektörde bu kolaylık mevcuttur. Bizler de bu uygulamaya destek vermekteyiz. Amacımız, engelli vatandaşlarımızın eğitimine katkı sağlamaktır. İletişim bilgilerimiz üzerinden bize ulaşan engelli vatandaşlarımıza, hiçbir başka şart aranmaksızın %50 indirim sağlanacaktır. 

 

Hemen Eğitime Başlayın