Sosyal Ağlarda Biz :

Hakkımızda

Hakkımızda

onlinehizliokuma.net Hakkında

Online Hızlı Okuma bir Onlinesoft Bilgi ve İletişim Teknolojileri yazılımıdır. 2012 yılından bu yana eğitim yazılımları üzerine çalışmakta olan Sami CİDA tarafından geliştirilen bu sistem altyapısı, metin ve kelime sayıları, desteklediği diller açısından dünyanın en gelişmiş Online Hızlı Okuma sistemidir. Şu anda Türkiye'nin yanı sıra Avusturya, Almanya, Rusya, Kazakistan, Özbekistan, Azerbaycan ve Gürcistan'da kullanılmaktadır. 

Türkiye'de birçok online eğitim firmasında, hızlı okuma platformlarında, özel öğretim kurslarında ve özel okullarda binlerce öğrenci tarafından kullanılmaktadır. Ayrıca, belediyeler ve milli eğitim müdürlükleri ile birlikte, proje bazlı olarak binlerce öğrenciye eğitim verilmektedir. Geniş bir kitleye hitap ettiği ve sıkça tercih edildiği için sürekli güncellenen, dinamik bir yapısı vardır. 

Okumak ve okuduğunu anlamak, ülkemizdeki eğitim problemlerinin en başında yer almaktadır. Dünya üzerindeki gelişmiş toplumlara bakıldığında, insanların, herhangi bir ayrım olmaksızın her yaşta okuma alışkanlığı edinebildikleri gözlemlenebilir. İçerisinde yaşadığımız yüzyılı göz önüne aldığımızda ise internetin artık sadece ev ve iş yerlerinde değil, hayatın her ânında mobil olarak da yanımızda olduğunu görebiliriz. Bu nedenle, her an yeni bir şeyler okuyup öğreniyoruz. Okurken bizler için önem teşkil eden iki unsur var: Birisi "BİLGİ EDİNMEK", diğeri ise "ZAMAN YÖNETİMİ".  Bu iki unsur bir araya geldiğinde hem sürekli okumaya hem de hızlı olmaya ihtiyaç duyarız.

Ülkemizde okuma oranını artırmak için “onlinehizliokuma.net” olarak 80.000'i aşkın öğrenciyle yaptığımız anket sonuçlarına göre, temel okuma sorunlarının en başında, okuduğunu anlamama ve odaklanamama yer alıyor. Bunun çözümü, hızlı okuma ve anlama eğitimidir.

onlinehizliokuma.net diğer hızlı okuma platformlarının aksine, kendi sistem ve altyapısını sürekli güncelleyerek hem kişiye özel hem de ihtiyaca özel eğitim olanağı sunar. Bunun yanı sıra kurumlara özel, talep edilen içerik ve müfredata göre her yıl farklı kitaplar tasarlamaya da devam ediyoruz.

onlinehizliokuma.net birçok büyük projeye çözüm ortağı olmuş ve altyapı sağlamıştır. Kurumumuz hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.onlinesoft.net sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Eğitime Başlayın