Sosyal Ağlarda Biz :

Eğitim Şeklimiz

Eğitim Şeklimiz

EĞİTİM ŞEKLİMİZ

Online hızlı okuma eğitimi, eğitim seviyenize göre (ilk, orta, lise, üniversite, yüksek lisans, doktora gibi), günde 1 ders olmak üzere 30 günlük özel bir eğitim müfredatı düzenler.

Her öğrenci sisteme kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapar. Her güne özel yapılması gereken egzersiz listesi ekrana gelir. Her egzersiz tamamlandığında, sistem otomatik olarak bir sonraki egzersize geçmenizi ister. 30 gün boyunca eğitim devam eder ve eğitim sonunda okuma hızınız en az 2 ilâ 4 kat arasında artış gösterir. Online eğitim sistemine istediğiniz zaman giriş yaparak dersleri sırasıyla takip edebilirsiniz. www.onlinehizliokuma.net kişiye özel eğitimler hazırlaması, geri bildirimlerle öğrenciyi ve veliyi bilgilendirmesi ve daha birçok ayrıcalıkla, diğer hızlı okuma platformlarından ayrışmaktadır.

onlinehizliokuma.net'te, her eğitim grubuna özel metinler ve kelimeler bulunmaktadır. Ayrıca, sistem gelişimi de yine eğitim gruplarına özel olarak ayarlanmıştır. Kısacası, hiçbir eğitim içeriği diğerleriyle aynı değildir. 

onlinehizliokuma.net'te ilkokul 2 ve 3. sınıflar için PRATİK OKUMA grubu bulunmaktadır. Bu eğitim grubunda hızlı okumaya geçilmeden önce, öğrencilerin doğru bir şekilde sesli okumaları sağlanmaktadır. Bu eğitim grubundan sonra, ilkokul 4, ortaokul, lise, üniversite, doktora, genel ve disleksi olmak üzere 8 ayrı özel eğitim grubu bulunmaktadır. 

Siz de bu eşsiz deneyimi edinmek için eğitim gruplarını inceleyerek kendinize uygun eğitim grubundan sisteme üye olun ve anlayarak hızlı okumaya başlayın.
 
 
 
 
 
 
 
Hemen Eğitime Başlayın